Dvojlůžko LIMA letiště smrk

10390 12780  vč. DPH

Postel LIMA letiště ze smrkového masivu s možností moření za příplatek. Výškově nastavitelné držáky roštů. Při volbě moření (jiné, než „přírodní“) je dodací lhůta 5-6 týdnů.

Katalogové číslo: HPN000LIMALET2 Kategorie: , Štítek:
Loading...

Popis

Dvojlůžko LIMA letiště smrk

Oblíbené dvojlůžko LIMA letiště vyrobeno ze smrkového masivu s možností moření. Postel s nízkým čelem v nohách a vysokým u hlavy. Možnost nastavení výšky uložení roštu do čtyř výšek. Výškou uložení roštu ovlivníte výšku matrace od podlahy. Nastavení lze bez nutnosti použití šroubováku. Možnost moření do odstínů za příplatek. Postel dodáváme bez matrací roštů a doplňků. Rošty, matrace, noční stolky a doplňky můžete vybírat zde.

Smrkové dřevo je velmi oblíbený a používá se na výrobu nejen postelí, ale i na výrobu  smrkového nábytku.

Tloušťka materiálu použitého pro tuto postel  3,2 cm. Dodáváme pouze v rozměru 180 x 200 cm. Nastavení výšky roštu pro dvojlůžko LIMA letiště, lze nastavit do výšky 31, 33,5, 36, 38,5 cm.

Vnější rozměry dvojlůžka LIMA letiště jsou vždy větší. Šířka lůžka o 9 cm větší a délka o 7 cm. Při rozměru lůžka 180 x 200 cm bude 189 x 207 cm. Výška čelu u hlavy 75 cm, u nohou 52 cm a průřez nohy 3,2 x 16 cm.

Shrnutí:

  • manželská dvojlůžko ze smrkového dřeva
  • síla materiálu 3,2 cm
  • možnost dodání bez povrchové úpravy lakem pro vlastní moření
  • nastavitelná výška uložení roštu 31, 33,5, 36, 38,5 cm
  • dodáváme bez roštů

Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Dvojlůžko LIMA letiště dodáváme v demontu, zabaleno v kartonových krabicích. Dodáváme bez matrací a nočních stolků.

Objednání matrací nebo nočních stolků můžete objednávat zde.

 

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Výběr moření HP

, , , , , , , , , ,

Rozměry