Jsme rodinná česká firma. Působíme na trhu od roku 2007 a ačkoli během let došlo k několika změnám (ty zásadní si můžete prohlédnout na časové ose níže), stále si zachováváme stejný přístup k zákazníkům. Našim cílem je maximální spokojenost. Nejsme velký řetězec, proto jsme schopni individuálně přistupovat k požadavkům vás, našich zákazníků. 

Náš původní web matrace-rosty.cz tu s námi byl od roku 2009 a slouží nám dosud. Prozatím zůstane přístupný i našim zákazníkům, kteří jej stále mohou využívat dle svých potřeb. Zároveň s ním ale funguje psi-prekazky.cz.

Jelikož jde vývoj neustále kupředu ruku v ruce s požadavky zákazníků, ale i internetových prohlížečů, rozhodli jsme se, že vytvoříme nový eshop matrace-rosty.eu. Zde postupně naleznete sortiment našeho zboží, na který jste zvyklí z původních webových stránek. Snažili jsme se kromě nového vzhledu připravit také pár novinek, mezi které patří možnost platby online kartou prostřednictvím platebního terminálu. Zachováváme volbu přepravců pro drobnější zboží (zejména náhradní díly, polštáře). U rozměrnějšího zboží stále platí, že jej sami dovezeme až k vám domů, aby jej přepravce nepoškodil. 

Zachována zůstává také možnost výroby na míru. V případě požadavků nábytku, který nenajdete na našich stránkách, se na nás neváhejte obrátit. Budeme se vám individuálně věnovat. Stejně tak plánujeme i nadále vyrábět kvalitní dřevěné truhlíky (zvýšené záhony).

2007
První eshop
Vzniká náš úplně první eshop, který již nějakou dobu neexistuje. Postupně vyřizujeme objednávky a chystáme se, že budeme v blízké budoucnosti spouštět další webové stránky.
2007
2009
Vznik matrace-rosty.cz
Vzniká náš nový eshop, který je oproti prvnímu uživatelsky příjemnější, komplexnější a splňuje požadavky doby. Učíme se nový systém a usilovně pracujeme na jeho zlepšování. Tento web funguje spolu s úpravami dalších mnoho let ku spokojenosti našich zákazníků.
2009
únor 2016
RaV nábytek s.r.o.
Rosteme, proto jsme se rozhodli, že je načase vytvořit novou společnost s ručením omezeným - RaV nábytek s.r.o., fungujeme i nadále stejným způsobem ku spokojenosti našich zákazníků.
únor 2016
duben 2019
Ruční výroba truhlíků
Začínáme ručně vyrábět truhlíky (zvýšené záhony) ze dřeva. Nejprve pro svoji vlastní potřebu a minimalizace nutnosti ohýbání k záhonům + zábrana proti psům. Postupně začínáme vyrábět více kusů pro přátele a známé, rozjíždíme i výrobu pro zákazníky z celé ČR.
duben 2019
červen 2021
Psí překážky
Vznikl nápad vyrábět ručně kvalitní dřevěné překážky na míru dle potřeb psích cvičáků i jednotlivců. Vše ozkouší náš pes, překážky začínáme vyrábět na zakázku a rozvážíme po celé republice, kde dělají radost mnoha pejskům. Kvůli snaze oddělit tématicky webové stránky vzniká také www.psi-prekazky.cz.
červen 2021
prosinec 2021
Matrace-rošty.eu
Moc dobře si uvědomujeme, že pokrok nezastavíme a nároky uživatelů, prohlížečů i společností jsou čím dál vyšší. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že vytvoříme zbrusu nový eshop. Jiný. Přívětivý. Jednoduchý. Moderní.
prosinec 2021