FIJA P

13890 23120  vč. DPH

Patrová postel FIJA P má všechny hrany a rohy zakulaceny-vhodná pro děti. Možnost výběru nášlapných schůdků nebo žebříku. Postel je variabilní.

Katalogové číslo: ROA000FIJPPP Kategorie: Štítek:
Loading...

Popis

FIJA P

Rozkládací postel pro děti FIJA P vyrobena ze smrkového masivu českým výrobcem ROALHOLZ. Postel má všechny hrany a rohy zakulaceny pro maximální bezpečnost dětí a tím pádem se hodí do každého dětského pokoje. Postel má vysokou nosnost a je variabilní, lze ji snížit na zvýšené jednolůžko nebo rozložit na dvě samostatně stojící jednolůžka.

Palanda má nášlapný žebřík nebo schůdky (Váš výběr nám prosím napište do poznámky). Schůdky zaručí pohodlný výstup na horní lůžko postele naopak žebřík umožní možnost úložného prostoru nebo vysouvací přistýlku. Schůdky nebo žebřík lze nainstalovat vpravo nebo vlevo dle potřeby.

Bezpečnost spáče na horním lůžku zajišťují z přední i zadní strany zábrany. Jestliže máte i přesto obavu z pádu malého dítěte z horního lůžka, pak můžete k hornímu spaní zvolit za příplatek bezpečnostní díl, který zabezpečí horní lůžko po celém obvodu.

U postele nabízíme možnost výběru buď laťového nebo lamelového roštu od stejného výrobce, popřípadě si můžete vybrat možnost bez roštu a vybrat si jiný rošt z naší nabídky.

Základní cena výrobku zahrnuje postel se zábranami, schůdky, bez roštu a matrace. Fotografie jsou pouze ilustrační. Matrace, úložné prostory, noční stolky a jiné příslušenství k postelím naleznete u nás na webových stránkách.

Povrchová úprava ekologicky zdravotně nezávadným vodou ředitelným čirým lakem. Nabízíme možnost moření za příplatek nebo bez povrchové úpravy, zde je cena stejná jako při povrchové úpravě čirým lakem. V případě moření se dodací lhůta může prodloužit až o 14 dní.

Patrová postel splňuje Evropskou normu ČSN EN 747-1+A1. Patrovou postel dodáváme v demontu v kartonových krabicích.

Rozměry: 

  • šířka 103 / šířka matrace 90 cm
  • délka 208 / délka matrace 200 cm
  • výška celková 159 cm
  • světlost mezi horní a spodní bočnicí 83 cm
  • spojovací středoví dílec 39cm
  • hranoly pro rošt ve výšce 26 a 123cm

 

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Výběr lakování a moření ROAL

, , , , , , , , , , , , , , ,

Rozměry

Výběr varianty

,

Výběr roštů

, , , ,