FIJA V

12760 20490  vč. DPH

Patrová postel FIJA V má všechny hrany a rohy zakulaceny-vhodná pro děti. Schůdky lze umístit vpravo nebo vlevo. Možnost dalších variací a nástaveb.

Katalogové číslo: ROA000FIJVPP Kategorie: Štítky: ,
Loading...

Popis

FIJA V

Rozkládací patrová postel pro děti FIJA V vyrobena ze smrkového masivu českým výrobcem ROALHOLZ. Postel má všechny hrany a rohy zakulaceny pro maximální bezpečnost dětí a tím pádem se hodí do každého dětského pokoje.

Konstrukčně je patrová postel FIJA V řešena tak, aby poskytovala vysokou pevnost a stabilitu díky speciálnímu kování, spojující jednotlivé nástavby a tím je postel bezpečná.

Nášlapné schůdky postele, lze umístit vpravo nebo vlevo. Horní spaní FIJA V nabízí možnost postupného dokoupení komponentů a tím vytvoření palandy pro dvě děti nebo zpětné rozložení na jednotlivé postele. Zvýšená patrová postel je vhodná k sestavení postelí do tvaru L.

Bezpečnost spáče na horním lůžku zajišťují z přední i zadní strany zábrany. Jestliže máte i přesto obavu z pádu malého dítěte z horního lůžka, pak můžete k hornímu spaní zvolit za příplatek bezpečnostní díl, který zabezpečí horní lůžko po celém obvodu.

U postele nabízíme možnost výběru buď laťového nebo lamelového roštu od stejného výrobce, popřípadě si můžete vybrat možnost bez roštu a vybrat si jiný rošt z naší nabídky.

Základní cena výrobku zahrnuje postel se zábranami, schůdky, bez roštu a matrace. Fotografie jsou pouze ilustrační. Matrace, úložné prostory, nástavbové příslušenství a jiné naleznete u nás na webových stránkách.

Povrchová úprava ekologicky zdravotně nezávadným vodou ředitelným čirým lakem. Nabízíme možnost moření za příplatek nebo bez povrchové úpravy, zde je cena stejná jako při povrchové úpravě čirým lakem. V případě moření se dodací lhůta může prodloužit až o 14 dní.

Patrová postel splňuje Evropskou normu ČSN EN 747-1+A1. Patrovou postel dodáváme v demontu v kartonových krabicích.

Rozměry: 90 x 200 cm

 

 

 

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Výběr lakování a moření ROAL

, , , , , , , , , , , , , , ,

Rozměry

Výběr varianty

,

Výběr roštů

, , , ,