Sklopné postele jsou dokonalým společníkem do malých prostor. Není nutné dělat kompromisy mezi kvalitním spánkem na plnohodnotném lůžku a místu (např. kvůli sedačce). S používáním, dodáváním i montáží výklopných postelí máme dlouhodobé zkušenosti již přes 20 let. Postele ve skříni nabízíme ve dvojlůžkové i jednolůžkové variantě. U jednolůžka dokonce dva typy výklopu. Samozřejmostí je výběr odstínu lamina, použitých roštů a případně i doplnit dalším nábytkem ve stejném vzhledu.

A jak život s pomocníkem ve formě sklopné postele funguje? Otevřete skříň, velice jednoduchým způsobem (zvládne i 12leté dítě) zatáhnete za madlo. Lůžko drží pružiny, které pomůžou se snadným sklopením i vyklopením, takže stačí pouze jednou rukou přidržovat (zpomalovat). Uvnitř postele odepnete popruhy, které drží lůžkoviny a můžete skočit do peřin. Ráno porovnáte peřiny a polštáře, připnete je popruhy (zacvaknou se), postel nadzvednete a sklopíte bez použití síly. Pružiny vám pomohou. Zaklapnete madlo, zavřete skříň a je uklizeno! Celý proces hravě stihnete do minuty.

Výroba a dodání je do 1 měsíce. Odbornou montáž provádíme po celé ČR ZDARMA. Po předchozí telefonické domluvě si můžete výklopnou postel prohlédnout a vyzkoušet v Brně.

Cena
964009
Sklopná postel 90×200
19475 28454  vč. DPH
Zaklápěcí jednolůžková postel, kterou velice snadno proměníte v (na první...
Sklopná postel 90×200 s bočním vyklápěním
18450 22250  vč. DPH
Jednolůžková sklopná postel, která na první pohled vypadá spíše jako...
Sklopná postel 160×200
27507 39207  vč. DPH
Sklopné dvojlůžko, které snadno uklidíte do skříně a přes den...