Truhlík s 6 kontejnery

7300 7900  vč. DPH

Zvýšený záhon vyroben z nebroušených prken s možností moření do lazur, které naleznete v galerii. Vyrábíme s šesti kontejnery a výšku si můžete přizpůsobit dle svých požadavků.

Katalogové číslo: RAV000TRU6KONT Kategorie: Štítek:
Loading...

Popis

Truhlík s 6 kontejnery

Praktický zvýšený truhlík se 3 kontejnery pro pěstování zeleniny, drobného ovoce či okrasných květin, dřevin nebo bylinek. Vhodný hlavně tam kde není dobrá zemina, nebo lze truhlík postavit na balkon, terasu Vašeho bytu. Truhlík (zvýšený záhon) ocení hlavně ti, kteří se nechtějí ohýbat až k zemi. Oceníte jej jistě, když máte malé děti nebo domácí mazlíčky, nedojde tak k poškození plodin, které zasadíte. Pro zlepšení pěstebních výsledků doporučujeme do spodní části nasypat drenáž a do zeminy přidat krájenou čedičovou vatu nebo hydrogel, pro zaručení stálejší vlhkosti v kontejneru. Jednotlivé kontejnery lze samostatně vyjmout, zeminu vyměnit.

Truhlíky vyrábíme ručně  z normálních nebroušených prken.  Nabízíme také truhlíky  složené z více nebo méně  kontejnerů, nebo lze vyrobit truhlík vyrobit na míru dle Vašeho požadavku.

Vyzkoušené plodiny, které pěstujeme v kontejnerových zvýšených záhonů jsou rajčata, papriky, salát, ale i jahody. Velmi se nám osvědčilo i pěstování okrasných keřů či okrasných květin (levandule, třapatka). Možnost moření truhlíku zdarma – odstíny naleznete ve fotogalerii.

Shrnutí:

  • ručně vyráběný truhlík (vyvýšený záhon)
  • výběr z normálních
  • výběr celkové výšky
  • rozměry cca 82 cm x 220,5 cm (šířka x délka) + zvolená výška
  • dodáváme včetně kontejneru o objemu  jednoho kontejneru cca 65 litrů

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, pokud zvolíte platbu při dodání (dobírku), bude potřeba uhradit zálohu ve výši 1.000,- Kč na náš bankovní účet. Po připsání zálohy či celé částky (u platby převodem a kartou) začínáme truhlíky vyrábět. Pokyny k úhradě zálohy naleznete v potvrzení objednávky.

Fotografie, které používáme jsou ilustrační. Jsme přímo výrobcem všech truhlíků. Nabízíme možnost osobního odběru v blízkosti Brna (po předchozí domluvě, napište nám to do poznámky v objednávce). Veškeré uvedené rozměry jsou přibližné vzhledem k tomu, že se jedná o ruční výrobu. Uvedená záruka se nevztahuje na nátěr lazurou.

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Varianty truhlíků

, , , , ,

Výběr lazur

, , , ,