Truhlík se 2 kontejnery čtvercový

2750 4500  vč. DPH

Krásný designový truhlík (zvýšený záhon) pro vaši zahradu, terasu či balkon pro pěstování bylinek, drobného ovoce, zeleniny nebo okrasných květin.

Katalogové číslo: RAV000TRU2KONTCTV Kategorie: Štítek:
Loading...

Popis

Truhlík se 2 kontejnery čtvercový

Zvýšený záhon se dvěma kontejnery vedle sebe pro pěstování rostlin se stane vhodným doplňkem Vaší zahrady, terasy či balkonu. Jedná se o velice praktické pěstování bylinek, jahod, nebo okrasných květin. Výhodou je nepochybně fakt, že se nemusíte ohýbat až k zemi. Velice praktické jsou truhlíky v případě, že máte děti nebo domácí mazlíčky, nedojde k poškození plodin, které pěstujete. Pro lepší pěstební výsledky doporučujeme vytvořit drenážní vrstvu ve spodní části truhlíku a do zeminy přidat čedičovou krájenou vatu nebo hydrogel, pro zaručení vlhkosti zeminy, aby nedošlo k vysušení zeminy v kontejneru.

Jedná se o ruční výrobu truhlíků buď z normálních nebroušených prken a nebo z terasových prken. Kontejner lze jednoduše vyjmout a vyměnit zeminu, je tak zaručené lepší manipulace s kontejnerem.  Nabízíme také truhlíky  složené z více kontejnerů, nebo lze vyrobit zvýšený záhon(truhlík) vyrobit na míru dle Vašeho požadavku.

Vhodné plodiny do truhlíků např. rajčata, papriky, okurky, jahody, bylinky atd. Ve zvýšeném truhlíku lze pěstovat i květiny či okrasné dřeviny. Výběr nátěrů truhlíků zdarma – odstíny naleznete ve fotogalerii.

Shrnutí:

  • ručně vyráběný truhlík (vyvýšený záhon)
  • výběr z normálních a terasových prken
  • výběr celkové výšky
  • rozměry cca 74 x 83 cm – normální prkna + zvolená výška
  • rozměry cca 74 cm x 78 cm – trasová prkna+ zvolená výška
  • dodáváme včetně kontejneru o objemu 1 kontejneru cca 65 litrů

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, pokud zvolíte platbu při dodání (dobírku), bude potřeba uhradit zálohu ve výši 1.000,- Kč na náš bankovní účet. Po připsání zálohy či celé částky (u platby převodem a kartou) začínáme truhlíky vyrábět. Pokyny k úhradě zálohy naleznete v potvrzení objednávky.

Použité fotografie jsou ilustrační. Jsme přímo výrobcem všech truhlíků. Nabízíme možnost osobního odběru v blízkosti Brna (po předchozí domluvě, napište nám to do poznámky v objednávce). Veškeré uvedené rozměry jsou přibližné vzhledem k tomu, že se jedná o ruční výrobu. Uvedená záruka se nevztahuje na nátěr.

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Varianty truhlíků

, , , , ,

Výběr lazur

, , , ,