Matrace ALEXANDRA HARD

12694 26500  vč. DPH

Luxusní taštičková matrace v kombinaci HR pěna, latexu a studené pěny. Nosnost matrace 120 kg. Vhodná pro rošty pevné laťové, lamelové rošty bez polohování.

Katalogové číslo: MAY000ALEXANDRAHARD-HR+LATEX Kategorie: , Štítky: ,
Loading...

Popis

Matrace ALEXANDRA HARD

Matrace ALEXANDRA HARD tužší s taštičkovým jádrem a kombinací HR pěny a latexu. Taštičkové matrace jsou velmi žádané pro svoji výbornou pružnost tvarovou stálost a prodyšnost. Každá z pružinek je ve speciální kapse(taštičce), která tak zaručí bodovou odolnost a pružnost. Na jádro matrace je cca 360 kusů pružinek. Samotné taštičkové jádro je sedmi zónové. Průměr drátu taštiček 1,8 mm a 2,2 mm. Jádro matrace je uloženo do rámu z PUR pěny a z obou stran chráněno lisovanou textilií, aby nedošlo k poškození matrace.

Lehací plocha – HR pěna a latexová pěna s vertikálními otvory pro dobrý odvod vlhkosti

Spodní část – nosná část sedmi zónová studená pěna o výšce 6 cm

HR pěny mají ve své struktuře otevřené póry, díky kterým jsou odolné proti dynamickému namáhání. Rovněž se vyznačují dobrou elasticitou.

Výška matrace ALEXANDRA HARD v potahu MEDI LUX  je krásných 30 cm, které zaručují maximální komfort při ležení. Jádro matrace jsme zabalili do tzv. separačního úpletu, jehož hlavním úkolem je chránit materiály proti oxidaci (výrazně zvyšovat životnost matrace), kromě toho tento úplet také usnadňuje manipulaci s potahem při jeho praní.

Vrchní částí matrace je pratelný potah MEDI LUX se stříbrným vláknem, který vhodný pro alergiky, protože je antibakteriální, protiplísňový, alergicky neutrální a odvádí dobře vlhkost. Potah je pratelný na 60℃.

Složení potahu MEDI LUX – celková gramáž potahu 560 gr/m²( potahová látka 260 gr/m² + rouno 300 gr/m²)

Shrnutí:

  • výška jádra matrace (bez potahu) 26 cm,
  • celková výška v potahu 30 cm,
  • nosnost 140 kg,
  • doporučený masivní rošt pod matraci,
  • střední tuhost,
  • HR pěna+latex+studená pěna
  • možnost výroby atypického rozměru,
  • prodloužená záruka 5 let

Tuto matraci můžeme zajistit v atypických rozměrech i v prodloužené variantě 200 – 260 cm. V případě zájmu o atypický rozměr nás kontaktujte. Z hygienických důvodů doporučujeme matraci vyměnit po cca 10-12 letech.

Další informace

Výrobce

Záruka

Dostupnost

Materiál

, ,

Nosnost

Tuhost

Rozměry

, , , , , , ,